قوانین و مقررات
به بخش شرایط خدمات آپلود سنتر ایرانیان خوش آمدید. لطفا آنها را به طور کامل بخوانید.
قوانین و شرایط استفاده از خدمات

آپلود سنتر ایرانیان یک آپلود سنتر به منظور به اشتراک گذاری فایل می باشد . مسئولیت کلیه ی فایلهای نگهداری شده و به اشتراک گذاری شده بر عهده ی کاربر آن فایل بوده و آپلود سنتر ایرانیان هیچ مسئولیتی نسبت به آن ندارد. هرگونه استفاده از سرویسهای سایت منوط به پذیرش کامل قوانین زیر است .آپلودسنترایرانیان این حق را برای خود محفوظ می دارد تا با یا بدون اطلاع رسانی قبلی شرایط و قوانین سرویس دهی را تغییر دهد ، لذا اطلاع از قوانین سایت بر عهده کاربر می باشد . آخرین ویرایش قوانین همواره در وبسایت آپلودسنتر ایرانیان قابل مشاهده است. در صورت هرگونه استفاده ی غیر مجاز ، آپلود سنتر ایرانیان میتواند به نحو مقتضی با کاربر متخلف برخورد نماید که این برخورد میتواند شامل حذف فایلها یا انسداد حساب کاربری خاطی ، با یا بدون اخطار قبلی ، باشد و حق هرگونه پیگیری قانونی برای آپلودسنترایرانیان محفوظ میباشد.

قوانین عمومی

هر گونه سوء استفاده از امکانات سایت به هر نحو ممنوع می باشد در هنگام بروز حوادث خارج از کنترل اعم از اعتصاب عمومی ، آتش سوزی صاعقه ، حملات هکری ، مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری و حوادث غیر مترقبه دیگر بطوری که انجام خدمات برای آپلودسنترایرانیان با مشکل مواجه و یا غیر ممکن گردد ، مسئولیتی متوجه آپلودسنترایرانیان نخواهد بود . آپلودسنترایرانیان تمام کوشش خود را در حفظ امنیت اطلاعات و فایلهای کاربران بکار می بندد ، اما کلیه کاربران آپلودر موظفند از اطلاعات آپلودشده خود نسخه پشتیبان داشته باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل مسئولیتی متوجه آپلودسنترایرانیان نخواهد بود . استفاده اشتراکی از یک حساب کاربری غیرمجاز می باشد . هرگونه سوء استفاده از فضای ارائه شده به کاربران در جهت انجام فعالیتهای اشتراک گذاری غیرقانونی و ناخواسته بر روی دستگاه ها کاربران دانلودر بدون اذن و درخواسته آنها خلاف قوانین و کاربر متخلف با مسدودسازی حساب و حذف فایل برخورد خواهد شد .

قوانین مربوط به آپلود فایل

آپلود هرگونه فایلی که به هر نحو با قوانین جمهوری اسلامی ایران یا قوانین بین المللی مغایرت داشته باشد ، غیر مجاز است. آپلود هرگونه فایل دارای محتوای غیر انسانی و یا غیراخلاقی به شدت ممنوع است. هرگونه استفاده ی غیر مجاز از آپلودسنترایرانیان که در فهرست مصادیق محتوای مجرمانه قرار بگیرد ممنوع است. آپلود هرگونه فایلی یا هرگونه استفاده از سایت که به هر نحوی سرویس دهی یا امنیت سایت یا کاربران سایت را به مخاطره بیاندازد ممنوع است. آپلودسنترایرانیان ، یک سایت بین المللی و تابع قوانین بین المللی است لذا در صورت دریافت ابیوز یا اخطار کپی رایت از سمت مالکین فایل ، فایل حذف یا دانلود آن از کشور مربوطه غیر فعال میشود.

خط‌مشی رازداری

حفظ حریم شخصی کاربران برای ما با اهمیت بالایی روبرو است. ما متوجه هستیم که اطلاعات شخصی شما مهم است و کلیه ی تلاش خود را در جهت امنیت آن به کار میبندیم. کلیه ی اطلاعات شخصی شما نزد آپلودسنترایرانیان محفوظ است و به هیچ عنوان در اختیار اشخاص غیر مجاز قرار نمیگیرد.

اشتراک گذاری

در صورتی که فایلهایتان را به اشتراک نمیگذارید و فقط برای دانلود محدود توسط خود یا دوستانتان یا برای استفاده ی شخصی بارگزاری شده ، باید از اشتراک "حساب شخصی" استفاده کنید. قیمت انواع دیگر اشتراک بر اساس به اشتراک گذاری فایلها توسط شما تنظیم شده است. مبلغ پایین اشتراک های آپلودسنترایرانیان با توجه به افزایش بازدید کنندگان سایت و شراکت ما در سود تبلیغات جبران میشود. بنابر این اگر از سایر حسابها استفاده ی شخصی کنید باعث ضرر ما است و این موضوع ممنوع است و تنها در اشتراک "شخصی" که قیمت بالاتری دارد مجاز است. تعریف استفاده شخصی: اگر میانگین ترافیک دانلود از فایلهای شما کمتر از 5 برابر حجم مصرفی آن در یک بازه ی 3 ماهه باشد. آپلودسنترایرانیان نسبت به این مورد تا زمانی که به صورت جدی توسط فردی مورد سو استفاده قرار نگیرد چشم پوشی خواهد کرد. بنابر این فایلهای خود را با خیال آسوده آپلود کنید و حتما به طرز صحیح اشتراک بگذارید.